INTERIEROVÝ DIZAJNÉR

Sme skupina mladých interiérových dizajnérov v Bratislave. Ak snívate o novom a útulnom bývaní, pošlite nám správu a my vás budeme kontaktovať.

Uvažuje nad kúpou bytu, alebo sa chystáte na rekonštrukciu vášho súčasného? Naši dizajnéri vám vytvoria interiér podľa vášho vkusu. Ozvite sa nám.

Každá rekonštrukcia bytu je veľkou udalosťou vo vašom živote. Musíte naplánovať a zorganizovať množstvo vecí, činností a váš osobný život. Existujú určité možnosti, ako si tieto úlohy zjednodušiť. Najjednoduchším riešením pre vás je  vybrať si kvalitného a osvedčeného dodávateľa, ktorý vám za optimálnu cenu   zabezpečí všetky práce a činnosti potrebné na túto prácu. Naša firma LINE SLOVAKIA s.r.o. vykonáva tieto práce už viac ako 19 rokov. Máme interiérového dizajnéra v Bratislave, ktorý zabezpečuje a tvorí návrhy interiérov v tejto oblasti. Okrem Bratislavy pôsobíme aj v Trenčianskom kraji a v Nitre. Stavebné práce a výroba nábytku sa sústredí iba v Bratislave a okolí. Náš tím vykonáva komplexné realizácie interiérov na kľúč od návrhu dizajnu až po výrobu nábytku na mieru.

onas
generic
generic

O NÁS

Zaoberáme sa komplexnou realizáciou interiérov na kľúč od návrhu, až po výrobu nábytku na mieru.

Sme firma LINE SLOVAKIA s.r.o., ktorá vznikla v roku 2004. Zaoberáme sa zariaďovaním interiérov na kľúč. Naše portfólio má široký záber od navrhovania interiérov, cez stavebné práce a rekonštrukcie bytov až po výrobu nábytku. Naša činnosť je sústredená v Bratislavskom kraji, kde vykonávame väčšinu našich zákazok. Po oslovení zo strany klienta sa navrhne termín osobného stretnutia, kde sa predstavia naše služby a činnosti, ktoré pre vás vieme zabezpečiť. Pri rekonštrukcii je na úvod potrebné vytvoriť návrh interiéru. Náš interiérový dizajnér v Bratislave pre vás vytvorí jedinečný dizajnový návrh, podľa ktorého sa vie vypracovať rozpočet na stavebné práce a nábytok. V ďalšom kroku sa dohodne časový harmonogram a nastaví sa začiatok prác. Výhodou pre vás je, že počas stavebných prác sa vyrobí nábytok čím sa ušetrí čas a zákazka sa môže odovzdať skôr. Ak vás naše služby zaujali pošlite nám správu a my vás budeme kontaktovať.

icon

748+

Spokojných zákazníkov

Neváhajte nás kontaktovať a využite naše profesionálne služby

Naša firma sa zaoberá:

Návrhy interiérov

Stavba rodinných domov

Stavebné práce a rekonštrukcie

Výroba nábytku na mieru

Úprava exteriérov záhrad

Stavebný dozor

Predaj a montáž dverí, podláh, keramiky, sanity

Mohlo by vás zaujímať

Predstavujeme vám niektoré ukážky z našej tvorby

Dizajn interiéru 01

Interierovy dizajn Bratislava1

Popis = Moderný projekt vstupnej časti a susediacej kuchyne. Obe miestnosti sú v spoločnom dizajnovom štýle, ktorý definuje tehlová stena. Kombináciu farieb vkusne dopĺňajú tmavé prvky a rám okien. V navrhnutom interiérovom dizajne sme použili lesklé svetlé plochy v kombinácii s jemným drevodekorom. Takto sme dosiahli čistotu a sviežosť interiéru, ktorý klient požadoval. Ak hľadáte dizajnéra pre navrhnutie vášho nového bývania, neváhajte nás kontaktovať.

Interierovy dizajn Bratislava2
Interierovy dizajn Bratislava3
Interierovy dizajn Bratislava4

Dizajn interiéru 02

Interierovy dizajn1

Popis = Moderný návrh interiéru dvojizbového bytu. Hlavnou dominantou interiérového dizajnu v byte je výrazná grafitová kuchyňa s poloostrovčekom, v ktorom je situovaný jedálenský stôl. Za rozťahovacím kreslom sme použili akustickú drevenú stenu z hranolčekov. Z kuchyne sa dá plynulo prejsť do rozmernej spálne s oblúkovou stenou. Obe miestnosti sú dizajnované v rovnakom duchu a farebnej kombinácii. Ak ste sa rozhodli zariadiť si vaše nové bývanie, neváhajte nás kontaktovať a my vám vypracujeme interiérový dizajn na mieru.

Interierovy dizajn2
Interierovy dizajn3
Interierovy dizajn4

Dizajn interiéru 03

Interierovy dizajn5

Popis = Predstavujeme vám návrh modernej kúpeľne s toaletou. Tvorba interiérového dizajnu si vyžiadala osobitý prístup vzhľadom na požiadavky zákazníka. Hlavným prvkom je vymurovaná stena, ktorá oddeľuje sprchovací kút a vaňu. Na opačnej strane zasa toaletu a umývadlo. Tak sa nám oddelila predná a  zadná časť miestnosti. Na zadnej strane kúpeľne sme použili dizajnový obklad. Ďalším prvkom interiérového dizajnu je dlažba v dekore dreva, ktorá prechádza cez vaňu až na priľahlú stenu. Ak sa vám táto kúpeľňa páči, kontaktujte nás a my vám vypracujeme návrh kúpeľne na mieru.

Interierovy dizajn6
Interierovy dizajn7
Interierovy dizajn8

KONTAKTUJTE NÁS

Rozhodujete sa nad rekonštrukciou vašej kuchyne, alebo celého bytu? Hľadáte spoľahlivého partnera? Ozvite sa nám a my vás budeme kontaktovať.

Ak ste si kúpili nový byt alebo dom a chceli by ste si ho zariadiť v modernom interiérovom štýle, pošlite nám správu a my vás budeme spätne kontaktovať.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right