DIZAJN BYTU

Sme tím mladých dizajnérov, ktorí vám vytvoria interiér podľa vašich predstáv.

Túžite po modernom, štýlovom, alebo avatgardnom interiéry? Naši dizájnéri sú tu pre vás. Ozvite sa nám a my vám vytvoríme dizajn na mieru.

Vítame vás na našej stránke, ktorá je venovaná interiéru a jeho tvorbe. V dnešnej dobe je jednoduché si kúpiť pekný kus nábytku a umiestniť ho do interiéru. Ak ho však chcete správne a vkusne zakomponovať, bude pre vás ideálne ak si na túto prácu najmete dizajnéra. Náš skúsený dizajnér vám odborne poradí a spoločne dotvoríte bývanie šité priamo pre vás. Naša firma pôsobí v Bratislave a jeho okolí. Dizajnujeme byty, domy a komerčné priestory. Počas fungovania našej firmy sa dizajn bytu v Bratislave postupne vyvíjal a prechádzal zmenou. Dnes sa najčastejšie tvorí minimalistický štýl v kombinácii s industriálom. Ak sa rozhodnete že si u nás necháte navrhnúť interiér, hneď na prvom stretnutí si prejdete v ako štýle sa bude váš interiér tvoriť. Pre viac informácií nás kontaktujte.

onas
generic
generic

O NÁS

Zrealizujme vašu rekonštruciu od návrhu interiéru až po dodanie nábytku.

Spoločnosť LINE SLOVAKIA s.r.o. vznikla v roku 2004. Na úvode našej pôsobnosti sme sa zameriavali na tvorbu a dizajn komerčných priestorov. Neskôr sme našu pôsobnosť rozvinuli aj na bytový segment a začali sme sa venovať aj občianským stavbám. Začali sme tvoriť interiéry bytov a domov. Najčastejšie to bol dizajn bytu v Bratislave a jej okolí. Dnes zariaďujeme všetky druhy interiérov od kancelárie, cez byty až po komplexné realizácie interiérov na kľúč. Výhodou pre vás je, že zabezpečujeme tieto služby pod jednou firmou, ktorá jednotlivo plánuje a rozdeľuje stanovené práce podľa postupnosti čím nevznikajú nedorozumenia a vy sa môžete venovať svojej práci či odpočinku. Ak sa chystáte zrekonštruovať svoj byt ozvite sa nám. Na stretnutí u vás si priestor zameriame a dohodneme ďalší postup, akým smerom sa bude uberať dizajnovanie vašej domácnosti.

icon

748+

Zrealizovaných projektov

Neváhajte nás kontaktovať a využite naše profesionálne služby

Zaobérame sa týmito činnosťami.

Dizajn bytov v Bratislave

Výstavba rodinných domov

Stavebno rekonštrukčné práce

Výroba nábytku na mieru

Úprava exteriérov záhrad

Stavebný dozor

Predaj a montáž dverí, podláh, keramiky, sanity

Mohlo by vás zaujímať

Ukážky našich prác a tvorby

Dizajn interiéru 01

Bytovy dizajn a1

Popis = Predstavujeme vám projekt interiéru študentskej izby. Jej návrh je súčasťou bytového dizajnu celého rodinného domu. Svetlá drevená  podlaha sa dopĺňa s bielym leskom kombinovaným s farebnými akcentami v tmavozelenom odtieni. V izbe sa nachádza posteľ s uložným priestorom, pracovisko, veľká vstavaná skriňa a dizajnová TV stena. Pre umocnenie štýlu a farebnosti bol v návrhu použitý farebný koberec v príbuznom odtieni. Ak máte záujem o návrh študentskej izby, neváhajte nás kontaktovať.

Bytovy dizajn a2
Bytovy dizajn a3
Bytovy dizajn a4

Dizajn interiéru 02

Bytovy dizajn Bratislava1

Popis = Predstavujeme vám návrh bytového dizajnu moderného jednoizbového bytu. Rozloha bytu nám dovoľovala zmenu dispozície a jeho využitia. Pôvodnú obývaciu časť sme predelili dizajnovou televíznou  stenou, za ktorou nám tak vznikla otorená spálňa. Moderná kuchyňa obsahuje potravinovú skriňu a jedálenský stôl s pracoviskom. Farebne je interiér veľmi neutrálny. Nájdeme tu prírodné drevo, lakované plochy a farebné akcenty, ktoré zaujímavo dotvárajú navrhovaný bytový dizajn. Ak sa vám náš projekt páči a chceli by ste si aj vy zariadiť podobný interiér, tak nás neváhajte kontaktovať.

Bytovy dizajn Bratislava2
Bytovy dizajn Bratislava3
Bytovy dizajn Bratislava4

Dizajn interiéru 03

Moderny bytovy dizajn1

Popis = Predstavujeme vám bytový dizajn obývacej miestnosti s otvorenou  kuchyňou. Štýl sa nesie v duchu industriálu v podobe svetiel, doplnkov a použitých materiálov. Zaujímavým  prvkom  v obývacej miestnosti je zelená stena zo živých rastlín a frézovaná zástena televíznej steny. Dizajnová kuchyňa má americkú chladničku prepojenú s potravinovou skriňou. Centrálne umiestnený ostrovček je spojený s pevným jedálenským stolom pre šesť ľudí. Zaujímavým prvkom bytového dizajnu je znížený sadrokartónový podhľad do tvaru L. Ak hľadáte bytového dizajnéra pre svoj projekt, naváhajte nás kontaktovať.

Moderny bytovy dizajn2
Moderny bytovy dizajn3
Moderny bytovy dizajn4

KONTAKTUJTE NÁS

Kupujete byt alebo dom? Chceli by ste mať moderný a dizajnový interiér? Vyplňte náš formulár a my sa vám ozveme.

Ak ste si kúpili nový byt alebo dom a chceli by ste si ho zariadiť v modernom interiérovom štýle, pošlite nám správu a my vás budeme spätne kontaktovať.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right